Zpět do obchodu

Registrace

Můj příběh

Vítám Vás na těchto stránkách, jmenuji se Pavel Matouš a zabývám se výrobou koženého zboží. Vyrábím především aktovky, opasky, brašny, peněženky a další drobnou galanterii z kvalitních hovězinových kůží.

Vše začalo vystudováním Střední průmyslové školy kožařské ve Zlíně. Tam jsem nabral potřebné teoretické znalosti, nicméně až vstupem do praxe jsme začal získávat praktické řemeslné dovednosti. Pracoval jsem v různých dílnách v různých fázích výroby kožených výrobků a učil se od zkušenějších.

V roce 2009 jsem se rozhodl zúročit získané zkušenosti a založil svoji vlastní dílnu. K tomu bylo potřeba začít pronikat i do tajů administrativy, marketingu a dalších oblastí, ale zpětně určitě nelituji. Svou prací navazuji na řemeslnou tradici předanou předcházejícími generacemi, zároveň ji mohu posunovat dál v moderním světě.

Dílna_001

V roce 2020 přišel další krok novým směrem, a to otevření internetového obchodu. Dlouhodobé zkušenosti s komunikací se zákazníky mě přivedly k myšlence vyjít vstříc všem, kteří mají představu o výrobku, který hledají, ale nenacházejí ho na trhu v odpovídajících barvách nebo barevných kombinacích. V našem obchodě je možné si zvolit různé parametry výrobku nebo si nechat vypálit na výrobek iniciály. A stále jsem schopen uspokojit i velmi náročné zákazníky výrobou čehokoliv i mimo nabídku našeho obchodu.

Kožené zboží vyrábím tradičními řemeslnými postupy, které kombinuji s novými technologickými metodami. Vznikají tak velmi kvalitní výrobky s důrazem na eleganci, dokonalou funkčnost a dlouhodobou životnost.

 

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení